Aşık Olacağınız 5 Kamp Yeri

Günlük hayatın sıkıcılığından bunaldıysanız ve macera dolu yeni yerler keşfederek derin bir nefes almak istiyorsanız doğru yerdesinizKervan Karavan ile kendinizi uzun ve heyecanlı yollara bırakın! Size sunacağımız birbirinden güzel kamp alanlarına giderek, ister tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle birlikte sıra dışı bir deneyimi kucaklayın.

 

Akdeniz Camping/ Cemil’in Yeri ile Köyceğiz Gölü’nün Keyfini Çıkarın

Kervan Karavan ile kendinizi Muğla’daki Köyceğiz Gölü’nün dingin ve serin sularına bırakın. Aslında bir restoran olan Cemil’in Yeri, kamp alanı olarak da kullanılıyor. Kalabalıktan uzak oluşuyla son derece sakin bir yer olan Akdeniz Camping, kafa dinlemek isteyen ve sadelikten yana olan kişilerin son derece beğeneceği bir yer.

 

Hızır Kamp ile Dağ Havasını İçinize Çekin

Şehir hayatının kirli havasından uzaklaşmak isterseniz, size Kaz Dağları’ndaki Hızır Kampa gitmenizi tavsiye ediyoruz. Leziz ve tamamen doğal kahvaltısı ve buz gibi akan nehiri ile güne zinde bir şekilde başlayabilir, ciğerlerinizi tertemiz havayla doldurabilirsiniz.

 

Baba Kamp ile Güzel Bir Manzaraya Uyanın

Kervan Karavan ile Fethiye’den Baba Kampa doğru yola çıkabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz gibi bungalov evlerde kalabileceğiniz bir kamp yeri olan Baba Kamp, sizlere yoga dersleri ve doğa yürüyüşleri gibi çeşitli aktiviteler sunuyor. Ayrıca konaklama ücretine üç öğün yemeğiniz de dahil. Baba Kamp müthiş güzellikte doğası ile size sıra dışı bir kamp imkânı sunuyor.

 

Tablo Gibi Manzarasıyla Çubucak Orman Kampı

Marmaris’te bulunan Çubucak Orman Kampı tartışmasız en güzel kamp yerlerinden bir tanesi. Uygun fiyatlarıyla ve karavan ya da çadır kampına müsait oluşuyla, kesinlikle gidilmesi gereken bir yer. Ayrıca kamp alanında internetin çekiyor olması da gündelik yaşantısından tamamen kopmak istemeyenler için güzel bir fırsat.

 

Gargara Doğal Tatil Kampı ile Huzuru Kucaklayın

Asos Çanakkale’de yer alan Gargara Doğal Tatil Kampı, doğayla iç içe ve son dere huzurlu bir yer. Çarşaf gibi denizi ve lezzetli yemekleriyle size güzel bir kamp deneyimi sunuyor. Üstelik Kervan Karavan ile Çanakkale’den kolayca kamp alanına gidebilirsiniz ve sadece yolların tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Sohbete Başla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?