HEDEFİMİZ, “EN İYİ” OLARAK KALABİLMEK..

Değişimin bir durak değil, yolculuğun kendisi olduğu bilinciyle öz gücünü sınayacağı, sancılı ve zorlu bir yolculuğa çıkan Kervan Karavan , müşterisine en iyi hizmet, en hızlı şekilde verebilmek için bütün birikimini gözden geçirdi ve hızla gelişen dünyaya ayak uydurmak ve ihtiyaçlara eşzamanlı cevap verebilmek için “Türkiye’nin en iyi butik karavan firması olma” hedefiyle büyük bir dönüşüm projesi başlattı ve Kaf Dağı’na doğru uçmaya başladı.

 

Avrupa standartlarında hizmet ortaklarımız ile %98 yerli üretim , Profesyonel prensiplere bağlı kalarak çalışan, en bilinen ve itibarlı, müşterilerine en iyi hizmet en hızlı şekilde veren, en seçkin çalışan kadrosuna sahip ve en yenilikçi ürünleri sunan firma olmak vizyonuyla çıktığı hizmet yolculuğunda, 20 yılı geride bırakmış ve geleceğe güvenle bakan bir şirketler grubu var bugün.

 

Son yıllarda yapılan yasal düzenlemeler neticesinde hızla büyümeye başlayan Kervan Karavan’da istihdam ciddi ölçüde arttı ve üst segmentten müşteri sayısını artırdı. Büyüme ile birlikte yenilenmenin kaçınılmaz olduğu gerçeğinden yola çıkarak, neyi değiştirmemiz ve nereye odaklanmamız gerektiği konusunda beyin fırtınaları yaptık. 2021 de Türkiye de ağ sayımızı 15 e yükselttik. 2023 ün ilk çeyreğinde bu sayıyı 40 a çıkarmayı hedeflemekteyiz.

 

Bir kez “en iyi” olabilmek değil, sürekli “en iyi” kalabilmek hedefiyle başladığımız projeler tamamlandığında işimiz bitti diyecek durumda olmadığımız, “en iyi” olma sürecinin bitmeyen bir yolculuk olduğunun, “en iyi” ‘yi aramanın bütün çalışanlar için bir hayat tarzı olması gerektiğinin bilincindeydik. Bu ciddi bir değişim ihyacı demek. İhtiyaca cevap verebilecek profesyonel bir kadroyla 2021 yılında “”Kervan Karavan” adını verdiğimiz yenilenme ve dönüşüm çalışmalarını başlattık ve bu
bölgede kendi ofislerimizi açtık.

 

Dönüşüm programının odağında memnun müşteri var, müşteri taleplerini daha iyi anlama ve bu taleplere en uygun şekilde karşılama var Bütün çabamız buna yönelik.
En iyilerin lideri ve Karavan gezginlerin tercihi Kervan Karavan ile, 2023’da yeni coğrafyalarda görüşmek üzere.

 

Kervan Karavan

Sohbete Başla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?